Циклювання пракету (шліфування паркету)

Циклевка паркета, шлифовка паркетаЦиклювання паркету – напевне, ці слова чув кожен, у кого вдома лежить прекрасний екологічно чиста паркетна підлога. На жаль, з роками паркет не стає кращим, а тим більше, якщо за ним вчасно не доглядати та вчасно не циклювати (шліфувати паркет). Лак, яким покрито паркет, зношується, і тоді може пошкодитися і верхній шар паркету, пролита на паркет вода також не робить паркет красивішим, від цього паркетні дошки темніють, тріскаються та відстають від основи. Але якщо ваша паркетна підлога має не найкращий вигляд, не варто засмучуватися, його не обов’язково змінювати, можна просто замовити циклювання паркету (шліфування паркету). Так що ж собою представляє циклювання паркету? Це, якщо можна так сказати, процес, який дає вашій підлозі друге життя.

Як сказано вище, під час експлуатації паркетний підлога стає подряпаним та втрачає свій блиск, тому потрібно зняти верхній шар паркету та вирівняти його. Циклювання паркету складається з кількох етапів. Перший етап – груба шліфовка паркетного покриття за допомогою грубої шліфувальної шкурки. Під час першого етапу видаляються всі нерівності паркету та знімаються області з потемнілим паркетним лаком. Наступним етапом є тонке шліфування паркету, де використовується дрібної шліфувальної шкурки, щоб остаточно вирівняти паркет.

Для грубого шліфування паркету використовують шліфувальну машину барабанного типу, для дрібної шліфовки використовують дискову шліфувальну машину, а для важкодоступних місць (в кутах, під батареями) використовують кутову шліфувальну машину («болгарку») або спеціальну машину для шліфування дерев’яної підлоги, так званий «чобіток» марки СО-401.

Але іноді перед циклюванням паркету потрібно виконати інші роботи для відновлення паркету. Спочатку потрібно ретельно перевірити підлогу на наявність планок, які відстали від основи та скриплять або рухаються, тому необхідно спочатку виконати ремонт паркету, тобто закріпити паркетні планки або замінити їх на нові, якщо вони не підлягають відновленню.

Між етапами шліфування паркету, також проводиться шпаклівка паркетного покриття. Цю процедуру потрібно проводити для заповнення щілин між паркетними дощечками. Щоб колір шпаклівки не відрізнявся, потрібно перемішати її з дрібною тирсою та деревним пилом, який утворився під час шліфування паркету. Шпаклювальну суміш наносять не тільки в щілини, а й на всі паркетне покриття, за допомогою шпателя. Після обробки всієї площі дерев’яного підлоги, паркет шліфується дрібною наждачною шкуркою, цим самим прибираються непотрібні залишки шпаклівки.

Після проведення всіх етапів шліфування (циклювання паркету), потрібно зачекати, поки весь пил у приміщенні осяде, і потім пропилососити підлогу, протерти вологою тканиною і приступати до одного з останніх етапів відновлення підлоги – лакування паркету.

Варто відзначити, що паркетні роботи повинні виконуватися спеціалістами, які мають досвід та певні навички у роботі з дерев’яними підлогами. Недосвідчений робітник може не тільки не відновити паркет, але й зіпсувати паркетне покриття або скоротити його термін служби, а це задоволення не з дешевих, не варто експериментувати! Замовляйте циклевку паркету в Києві у досвідчених майстрів!

Ми завжди готові допомогти вам з циклюванням паркету. Ви можете зв’язатися з нашими спеціалістами за номером телефону, який вказаний на нашому сайті, і отримати консультацію з будь-яких питань, що вас цікавлять. Якщо ви шукали досвідченого фахівця з шліфування паркету, то тепер ви знаєте, куди звернутися!

Ми виконуємо роботи з циклювання паркету в Києві та області, включаючи такі населені пункти, як Боярка, Вишневе, Бровари, Вишгород, Ірпінь, Коцюбинське, Бориспіль, Гостомель, Буча, Калинівка та інші.

Rating
( 4 , average 5 from 5 )
Please share to your friends:
Паркет-сервіс